PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1305}

Nieśmiertelny

Highlander
7,3 61 717
ocen
7,3 10 1 61717
7,0 10
ocen krytyków
Nieśmiertelny
powrót do forum filmu Nieśmiertelny

Moim zdaniem film jak na tamte czasy zrobione dobrze poza tym wszyscy chyba jesteśmy przyzwyczajeni do twarzy Christophera Lamberta jako Connora Macleoda . Amerykanie mogli by pomyśleć nad ekranizacją "Wiedźmina" skoro gra odnosi takie sukcesy .

ocenił(a) film na 10
Bondman

Niech ten film zostawią w spokoju bo wszystko zepsują. Po co Remake skoro ten film to klasyk. Powinno się zabronić kręcenia na nowo klasyków bo to tylko psuje wrażenia

ocenił(a) film na 9
Bondman

A skąd wiesz, że ma powstać remake?

ocenił(a) film na 8
grzegorz_021

tu się dowiesz

http://www.filmweb.pl/Nie%C5%9Bmiertelny+na+nowo+od+tw%C3%B3rc%C3%B3w+Iron+Mana, News,id=43297

ocenił(a) film na 8
Bondman

Ja jestem za remakiem, o ile naprawi serię bo tak spieprzonych sequeli nie miał żaden inny film w historii. I żeby nie było. Highlander jest obok Ludzkich Dzieci, Serenity czy Nietykalnych jednym z moich najukochańszych filmów, ale jeżeli weźmie się za remake dobra ekipa, uszanuje oryginał i zrobi z niego jak planują dobrą trylogię. TO jestem ZA!

ocenił(a) film na 10
Corn

Chcesz żeby zniszczyli kolejną perłe kina fantasy???
Jak wolisz.

Corn

Z filmów, które widziałem, to poza "Terminatorem", "Władcą Pierścieni" i "Batmanem" Nolana, nie kojarzę teraz takiego, którego sequel byłby przynajmniej na takim samym poziomie co pierwsza część... Za to negatywnych przykładów jak "Nieśmiertelny" od razu przychodzi mi do głowy dużo więcej. Chociażby takie sztandarowe jak kontynuacje "Matrixa", "Predatora", "Batman i Robin", "Batman Forever", "RoboCop 3", "Szczęki 4: Zemsta", "Faceci w czerni 2", "Speed 2", "Spider-Man 3", "Terminator 3 i 4", "Blade mroczna trójca"... i długo by jeszcze wymieniać.
Niestety, każdy wie, że większość sequeli jest traktowana jak maszynka do zarabiania pieniędzy. Z góry wiadomo, że znane tytuły przyciągają tłumy widzów i mnóstwo zarabiają. Właśnie dlatego oglądamy coraz więcej fatalnych kontynuacji ;/
Z remakami jest niestety podobnie, trochę tak jak z coverami piosenek - zawsze pewny, kasowy przebój.

ocenił(a) film na 10
Bondman

Jakby główną role zagrał Thomas Jane, a film mimo powalających efektów specjalnych miał dobrą fabule to kto wie ? Ja też jestem za remakiem, o ile będzie to nowa seria która doczeka się godnych kontynuacji. Pytanie tylko co z muzyką, znów Queen czy nowe covery tych utworów które pojawiły się w filmie z 1986 ?

ocenił(a) film na 8
Rinzler

pare tematów nizej dałem recke pierwszego scenariusza. Poczytaj sobie i troche ci opadnie entuzjazm .

PS - widzialeś , żeby gdziekolwiek dawano te same piosenki do remake'a ? zapomnij

ocenił(a) film na 10
shamar

Do remake'a nie ale do kolejnej części tak, tytuł to Highlander: The Source ;)

ocenił(a) film na 8
Rinzler

zorane covery...

zresztą ku...wa nie przypominaj mi nawet filmu Source... gdzie tajemnica niesmiertelnych okazala się dołem w lesie, gdzies we wschodniej Europie.

A tak przy okazji - bo widze , że skaczesz po Highlanderach - pomysl jaki był prosty pomysł na kolejna czesc, który by nie profanował oryginalu - wystarczyło nakrecić prequel...

ocenił(a) film na 10
shamar

Może nie tyle co skacze, co czas by normalni ludzie nie zaniżający celowo oceny filmów doszli do głosu na filmwebie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones