PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1305}

Nieśmiertelny

Highlander
7,3 61 706
ocen
7,3 10 1 61706
7,0 10
ocen krytyków
Nieśmiertelny
powrót do forum filmu Nieśmiertelny

Najgorszy 1/10

ocenił(a) film na 1

Myślałam, że nie ma złych filmów, a jak po obejrzeniu "Nieśmiertelnego", przekonałam się, że jednak się myliłam. I nie chodzi tutaj o rok produkcji, bo miewają też filmy z wcześniejszych lat, które mi przypadają, ale ten to kolejna porazka.

ocenił(a) film na 9
noelaa

film jest dobry a 1/10 mozna dac zmierzchowi albo innym tandeta dla pustych malolatow

noelaa

Trzeba wczuć się w klimat filmu. 10/10

ocenił(a) film na 8
cyborg.vandamme

dokładnie

użytkownik usunięty
noelaa

Skoro "jedynka" jest takim złym filmem, to co powiedzieć o kontynuacjach, które nawet do pięt nie dorastają tej części?

ocenił(a) film na 8

po co podbijacie takie gówniane tematy ? Ludzie się produkują piszą na pól strony a wy odpisujecie w 2zdaniowcach, w których nie ma absolutnie niczego. "film jest beznadziejny". Koniec. zero argumentów. " Porazka" to ejst autorka tego "tematu"

użytkownik usunięty
shamar

Mi osobiście film się podobał, czego nie mogę powiedzieć o jego kontynuacjach. Natomiast jeśli chodzi o ocenę 1/10, to jest gruba przesada, bo moim zdaniem na taką notę zasługują produkcje pokroju "Wiedźmin", czy "Obcy kontra Predator". Nie zmierzam nikogo wyzywać tylko dlatego, że film mu się nie podobał. Uszanuję taką opinię, ale nie muszę się z nią zgadzać i tyle.

ocenił(a) film na 10
noelaa

No cóż, myślałam, że nie ma ludzi bez mózgu, a po przeczytaniu twojego posta zrozumiałam, że są.
Chciałabym nawet pozbijać twoje argumenty (to byłaby pestka), ale niestety nie stać cię było na konstruktywną ocenę niedociągnięć tego obrazu (których według mnie nie ma). Zrób przysługę światu i nie dodawaj już więcej takich przełomowych dla kinematografii wpisów.

ocenił(a) film na 8
lolek85

alez są. Wymieniułem je w osobnym temacie, ktory nie wiedziec czemu ( wink ) zniknla w tym gaszczu

ocenił(a) film na 7
shamar

Film sie niestety bardzo zestarzal i to widac w wielu miejscach. Aktorzy tez jakos bardzo przekonujacy nie sa, przewaznie ta babeczka co ugania sie za Maclaud'em (np. walka w hangarze gdy sobie spokojnie wycofuje sie z kadru robiac miejsce walczacym, czy tez szalona przejazdzka z "metalowcem, gdzie w pewnym momencie siedzi jakby nigdy nic obok o,O). Ogolnie film ujdzie w natloku gniotow jakie teraz wychodza, ale wiecej niz 7 nie dam. Moze jaknym go obejrzal te 10 lat wczesniej...

ocenił(a) film na 8
noelaa

"myślałam że nie ma złych filmów....a ten to kolejna porażka" !? coś mi się wydaje że nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz

OtoPsycho

Też zauważyłem tę logikę, ale wiesz "myślałam..." a to już pewne osiągnięcie.

ocenił(a) film na 10
noelaa

Film "Nieśmiertelny" część pierwsza jest światny ale nie wiem po co Christophera Lamberta obsadzili w czwartej części, przecież on się już podstarzał, mogli już sobie odpuścić. A tak szczeże to myśle że część pierwsza jest świetna, część druga i trzecia są żałosne a czwarta mogłaby być fajna gdyby nie nieudolne Sci-Fi... Część piąta to już przegięcie. Serial był nawet fajny. Jeśli chodzi o filmy fantasy to chyba mój ulubiony.
No i soundtrack :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones