PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1305}

Nieśmiertelny

Highlander
7,3 61 717
ocen
7,3 10 1 61717
7,0 10
ocen krytyków
Nieśmiertelny
powrót do forum filmu Nieśmiertelny

To jest

ocenił(a) film na 9

jeden z tych filmów, które co jakiś czas muszę obejrzeć. Najlepsza jak dla mnie część Nieśmiertelnego. Polecam!

ocenił(a) film na 8
hanskastorp

Druga część też jest spoko, resztę lepiej sobie odpuścić.

ocenił(a) film na 7
Giuseppe_Baldini

Dla mnie tylko jedynka. O reszcie nawet szkoda wspominać.

ocenił(a) film na 8
Popjular Kaotist

Motyw gnijącego świata z dwójki był wg. mnie niezły, ale co kto lubi.

ocenił(a) film na 9
hanskastorp

Tak naprawdę jedyna dobra część serii,no pomijając serial , który także był niczego sobie.Niestety Highlander miał nieliche pecha jeżeli chodzi o kontynuacje co jedna to gorsza niestety,a motyw z dwójki z obca planetą i wskrzeszeniem Ramireza to już w ogóle fail.

ocenił(a) film na 7
xsav

Niedawno oglądnąłem sobie pierwszego Nieśmiertelnego i film po prostu mnie oczarował. Jeden z lepszych jakie widziałem w życiu, ciekawa koncepcja nieśmiertelności. Czy ktoś tak naprawdę chciałby być nieśmiertelny? Czy człowiek świadomy swojej nieśmiertelności cieszyłby się życiem? Może byłby znudzony swym bytem? Czy człowiek żyjący 500 lat nie mógłby się oderwać od swojego "pierwszego życia", ciągle miałby związane z nim sny, tak jak Connor? Film stawia ciekawe pytania.

ocenił(a) film na 10
Karule

Nieśmiertelny,Terminator,Obcy-co jakiś czas muszę do tego wrócić.... ;)

ocenił(a) film na 9
bialas207

Z Terminatorem to chyba nie ma problemu , bo średnio dwa razy w roku telewizja go puszcza. Zauważyliście że są w telewizji filmy, które ciągle lecą? Np. Rambo, Władca pierścieni.... ciekawe czy ktoś ma do nich słabość, czy chcą wymusić na nas ten cholerny abonament?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones